La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1751 Culés

0

Proszę mi tu nie mieszać Leverkusen z Realem! Przepiękny Alonso! Tylko Atalanta może ich zatrzymać.

0

@Kamiloza91 No niektórzy modlą się o porażkę Bayeru tylko dlatego, że Xabi grał w RM xD.

1

@Kamiloza91 @DonCarletto Obiektywnie, to może być świetny finał. Atalanta też pokazała kawał charakteru z Liverpoolem, OM. Dodatkowo są też w finale Pucharu Włoch. Ktokolwiek wygra, ten napisze piękną historię.

konto usunięte

1

@DonCarletto to jeszcze nic. Niektórzy nienawidzą PsG bo złe, niedobre szejki psują piłkę nożną a jednocześnie kibicują Shity, które jest tym samym co PSG ale Pep jest trenerem to im można wybaczyć :D

1

@DonCarletto Domyślam się. Śmieszne. :D Wiesz pewnie też niektórzy kibice Realu życzą jak najgorzej Guardioli, dzieciniada.

Fajny "mały" klubik bez gwiazdeczek, super, że to akurat oni takie coś robią, a nie jakiś gigant ala City, Real. Szkoda im życzyć porażki. Ja Alonso życzę jak najlepiej głównie ze względu na jego grę w The Reds, chyba tyle samo lat grał co u Was. Nawet jakby grał tylko w Realu to to dla mnie nic by się nie zmieniło, akurat on to był piłkarzem z klasą niczym Puyol, Raul czy Maldini. Szkoda dla mnie, że pójdzie do Was, no ale trudno. ;)

0

@EkspertzOrlikq Ale co w tym złego, że kibice Barcy nienawidzą PSG a lubią City? Ja tak właśnie mam, i co z tego? To, że lubię oglądać jak grają i lubię ich niektórych piłkarzy, to nie znaczy, że popieram szejka. Poza tym PSG to także Ney, gdy nie wielka kasa PSG to nadal by czarował w Barcelonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?