La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1589 Culés

0

"Luis Enrique: Myślę, że dla wszystkich to oczywiste, gdzie odchodzi Mbappé"
Źródło: strona białych

1

@Faro Najlepsza decyzja dla niego

7

@Encore co by nie mowic - moze wypracowac sobie wielka marke u bialych - spokojnie grac tam z 10 lat

0

@Encore to fakt, la liga będzie ciekawsza a Barca musi sie ogarnac

2

@mekston Tak naprawde juz powinien odejsc z PSG z 2 lata temu

0

@Faro na pewno do Wisły Kraków

0

@Faro Czyli wybiera FC Porto i grę w lidze europejskiej.

1

@Encore to swoją drogą przekisił się we Francji te 2 sezony

0

@Encore Nie koniecznie.

0

@Faro Padły te słowa nab konferencjii?

0

0

@mekston Dobrze tylko 10, mogło być z 15. Za 3/4 lata Lamine będzie jeszcze większym kozakiem ;) (nawet jest to realne).

0

@Kamiloza91 kto wie moze i do 40 będzie tam śmigał - trudno powiedzieć jak dobra kariera go czeka u białych

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?