La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1133 Culés

0

Lech kontra Legia.Czyli o dwóch takich,co są ranni i smutni.Lech,dzisiaj musi wygrać aby przedłużyć matematyczne szanse na mistrza Polski,Legia zaś musi zwyciężyć i spróbować wrócić po kilku miesiącach przerwy na podium,a także przedłużyć nadzieje na europejskie puchary.Remis,to porażka obydwu klubów.

0

@FcPortoFan1999 "Remis,to porażka obydwu klubów."
Dlatego też trzymajmy za takie rozwiązanie kciuki. Jeśli się uda, to potem liczę, że Śląsk wtopi.

0

@Dari0G Żeby obydwa kluby straciły?

0

@FcPortoFan1999 Tak. Najlepiej jakby oba przegrały, ale nie da się. Wciąż delikatnie sympatyzuję z Rakowem, a jemu każda pomoc Niebios się przyda. Puszcza sama sobie poradzi.

0

@Dari0G Może się okazać w przypadku remisu,że będzie prawdziwa koalicja klubów z 52 punktami.

0

@FcPortoFan1999 Nie no, wtedy Lech 53 niestety.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?