La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1766 Culés

0

Jest ogromny szum informacyjny kto przyjdzie a kto odejdzie przez chwilę lewy miał odejść.zna mój gust trzeba spokojnie poczekać kto przyjdzie i kto odejdzie.Taki Araujo czy fdj będą jeszcze z 15 razy odchodzić;)

2

@Borneo Przecież co roku jest to samo w okresie ogórkowym, a i tak są ludzie, którzy każdy news biorą sobie bardzo poważnie do serduszka.

0

@MesQueUnClub_87 dokładnie jest tak jak piszesz.

0

@Borneo Jak na moje to zostanie 90% składu.
Pytanie co się stanie z Destem czy Fatim.
Zapowiadana jest kolejna rewolucja, a skończy się jak zwykle na kosmetycznych zmianach.

0

@jacobFCB też tak czuje desta wypożyczą i zostanie tam gdzie jest i do momentu kontuzji płacić będzie Barcą a jak wróci to tamci.Z fatim to zagadka pewnie gdzie go wypożyczą do la ligi

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?