La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 809 Culés

2

Hahaha no to jest to co pisałem. Amerykanie to po prostu szurowskie głąby, które uwierzą w każdą teorie spiskową i bajeczkę. Mają najlepsze uczelnie, wielu wybitnych naukowców z nagrodami Noble'a, a zarazem jest tam taki dysonans wśród obywateli, że niektórzy nawet wierzą iż rząd wpływa na słońce xD
https://x.com/RyanWx_/status/1789721666487984137

konto usunięte

4

@BorzyKrzys Mieszka tam bardzo wielu ludzi, w wielu kulturach, rozbieżność między edukacją i zarobkami jest ogromna i stąd to wszystko się bierze, że mają jednostki szczególnie wybitne jak i szczególnie głupie.

3

@BorzyKrzys W ogóle pomijam te wszystkie posty i kontent z szurami bo mi się nóż w kieszeni otwiera i brakuje mi cierpliwości - tyle jest tych idiotów, a im większy dostęp do internetu, tym chętniej się tym dzielą.

1

@BorzyKrzys

Mnie osobiście, najbardziej "rozwala" teoria o rzekomej ścianie lodu, której pilnuje wojsko ;-D
Dlatego właśnie nikt nie może i nie ma prawa zobaczyć, CO TAK NA PRAWDĘ znajduję się dalej (według teorii, chyba chodzi o to że tam kończy się Ziemia czy coś takiego).

1

@SawneyBean
Według teorii są tam wejścia do wnetrza ziemi ;D gdyż ponoć jest ona w srodku wypełniona tunelami i ponoć jest pełno podzźiemnych miast z inna cywilizacją ;)

1

@Romario87 A to o tym akurat słyszałem. Podobno jakoś w okolicach II światowej do ziemi wleciał jakiś amerykański pilot (nazwisko chyba na B). A potem mu kazali siedzieć cicho.

PS: @BorzyKrzys Nie żaden rząd tylko Skaveni kierują wszystkim co się tu dzieje.

0

@Kazragore
Ponoć też Niemcy szukali tam technologi tak jak mowisz okolice 2 wojny swiatowej ponoć amarykanie dowiedzac sie o tym wysłali tez swoje wojska na operacja" Highjump"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?