La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1052 Culés

0

Klub na dnie finansowym, nas stać na zakup kota w worku z Brazylii 40-50mln. Nie wydaje wam się, że tutaj doszło po prostu do prania pieniędzy? Dzieciom ucina się jedzenie na stołówce i przyjazdy taxi, a szastanie 50 milionami nie stanowi problemu. Cała ta kadencja Laporty była robiona na zaciąganiu dźwigni, wygraliśmy mistrzostwo Hiszpanii w wiadomym stylu, i po wydaniu tylu milionów weszliśmy do ćwierćfinału ligi mistrzów. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć - to jest porażka. Jesteśmy świadkami, jak Real nam odjeżdża. Od następnego sezonu ten dystans będzie zwiększany i może być porównywalny z latami 2008-2012. Tylko w drugą stronę.

1

@insp1re Cury - Laporta. Jak myślisz :D

1

@insp1re
...a potem proszenie zawodników o obniżanie pensji :)

2

@insp1re ja mam wrażenie, że jak dalej tak pójdzie to ten dystans może być nawet większy niż w tych latach 2008-2012 i trwać znacznie dłużej. Podstawa żeby móc rywalizować co roku na topowym poziomie jest dobra sytuacja finansowa, a tutaj mam złe przeczucia po dotychczasowej kadencji Laporty gdzie bardziej żyjemy ponad stan wg motta „chleb na dziś, głód na jutro” i trwa wieczna spychologia problemów na później. Nowy stadion może nam trochę pomóc, ale tak naprawdę przed nami tylko dalsze rolowanie długu, a potem zmiana modelu zarządzania klubem żeby się utrzymać na powierzchni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?