La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

0

Barcelona jednak nadal jest mistrzem negocjacji. Chce kupić zawodnika za 60 mln, któremu teraz kończyłby się kontrakt i mogła go mieć za darmo tylko wystarczyło pół roku temu odpowiednio zadziałać. Teraz za to są chętni wydać od ręki 60mln na klauzule. Paranoja.
Real czekał 2 lata, aby za friko podpisać jednego z najlepszych obecnie napastników.

1

@ObiwanKenobi Mówisz o Kylianie, który wodził Real przez X okienek? Jeżeli tak to fajnie na niego czekali żeby go zgarnąć za darmo. Szachy 5D Pereza

0

@marcin62 Jakie x okienek? Przez jedno, gdzie przedłużył kontrakt z PSGa teraz przyjdzie na darmo. To jednak nie takie frajerstwo jak z Griezmanem, gdzie wodził za nos, ośmieszył klub filmem, że zostaje a rok później przyszedł za 100mln

0

@ObiwanKenobi Wiadomo, ze jezeli teraz przyjdzie to Real wyjdzie na tym lepiej ale nie zmienia to faktu, ze Real nie czekal na Kyliana zeby go sprowadzic za darmo bo juz dawno byli gotowy wyłożyć na niego ciężkie pieniądze.
Po prostu pazerność Kyliana spowodowała, że Real musiał poczekać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?