- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1030 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1030 Culés
3
Wszystko wskazuje na to, ze City znów mistrzem. Uwielbiam Pepa, ale szkoda mi Arsenalu, dzielnie walczyli i byli jeszcze bliżej niż rok temu. Niestety Klopp doświadczył dwa razy jak to jest przegrać z Guardiolą o "milimetry", za chwilę pewnie doświadczy tego Arteta.
Wszystko jeszcze możliwe, ale nie wierzę, ze City nie wygra u siebie z tracącym masę bramek West Hamem
0
@LukaszFan Arsenal to banda frajerów i tyle. Znowu oddali tytuł na własne życzenie.
3
@DonCarletto Są mocni, ale jednak nie tak jak City
4
@DonCarletto nie nazwałbym tego frajerstwem. Brakuje im ławki moim zdaniem i mieli problem w pewnym momencie sezonu
0
@tbas No ja bym nazwał, bo znowu się wyebali na koniec sezonu.
0
@DonCarletto wygrali ostatnie 5 meczy, to twoim zdaniem wyjeb. na koniec sezonu? Dla mnie walcza, a różnica ze znacznie lepszym składem to 1pkt.
0
@tbas Przegrali 2:0 z AV i sami oddali mistrza. Tak, to moim zdaniem wyjeb. na koniec sezonu.
0
@DonCarletto No tak bo to Fifa, wszyscy , wszystko wygrywaja kiedy chca, a jak nie to frajerzy.
0
@tbas Jak chcą zdobyć mistrza, to niestety trzeba wygrywać więcej niż rywal :).
0
@DonCarletto By to zrobic potrzebny jest szeroki skład. Arteta z ta paka zrobiło wiecej niz mogli. A na koniec sezonu wcale sie nie poddawaja. Wygrywaja trudne mecze, walcza.
0
@tbas W takim razie są frajerami, bo nie potrafią ułożyć drugi sezon szerokiego składu. Kasy im nie brakuje.
1
@DonCarletto oni pobili rekord zwycięstw w historii klubu. Jak można mówić że to frajerstwo xddd po prostu City jest za mocne i tyle
0
@Traba727 Za ten rekord jest jakiś puchar?
0
@DonCarletto nie ma, ale do tytułu frajera też daleko