La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1150 Culés

1

@Arden niżej wstawił o Pepie i ewolucji jego taktyki https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14424795#comment-14424795

I jest o pomocnikach, o środku pola, o Busim, Rodrim, Lahmie.

I teraz pytanie do Was - Yaya, mimo tego, że surowszy od nich technicznie (chociaż jak na swoje warunki to i tak technikę miał bajeczną), to czy nie powinno się o nim mówić jako o kapitalnym pomocniku?
Przecież Yaya był potworem najpierw w defensywie w Barcelonie a potem w ofensywie w City.

4

@escarabajo
Yaya Toure na zawsze w serduszku. Potwór w defensywie, wspaniały zawodnik z ogromnym ciągiem na bramkę. Pamiętam, gdy w finale LM z konieczności zagrał na środku obrony i spisał się znakomicie.

No i ta brameczka. Na zawsze w serduszku.


1

@NeroTFP1 to prawda:) Pamiętam jeszcze jakiś rajd, chyba bez gola, w City. Odbijali się od niego jak pachołki:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?