La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 729 Culés

22

Buciki Leo Messiego na Copa America.



jak dobrze pamiętam to w 2010 albo 2011 roku podobne miał ;-)

@Pawel13sz @Coutinho007 @Kondziubarca @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA @mekston @Tollusiek @Lanosss

3

@Lionel_Messi10 Idę tu z każdym o zakład, że rozegra kolejne świetne zawody na CA

6

@MesQueUnClub_87 oby byłoby pięknie ale zobaczymy też jak cala kadra bedzie grac.

Oby tez zdrowie bylo ok

1

@Lionel_Messi10 o kurde f50, ale klasyczki wjechały

1

@MesQueUnClub_87 @mekston Trzeba też powiedzieć że Leo będzie grał już bez presji, także powinien turniej mu pójść kozak ;-)

@Tollusiek F50 czy F10 to dla mnie od zawsze były najlepsze korki, sam byłem posiadaczem 3 egzemplarzy to wytrzymywały mi spokojnie 2 czy nawet 3 lata ;-)

1

@Lionel_Messi10 to ja miałem jedynie halówki, a to jeszcze były czasy gdzie będąc dzieciakiem chodziło się w halówkach do szkoły, do kościoła, na piłeczkę, fajnie że wrócili z tym modelem

1

@Tollusiek Halówki to ja mialem Ronaldinho z Nike, skórzane i zajebiscie szyte to kurde blade wytrzymaly tez dlugo bo poltorej roku ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?