La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1742 Culés

5

Herr Tusk zaraz wstrzyma wszystkie inwestycje. Co chwila kolejny projekt, który mają też Niemcy zostaje zatrzymany. Dzień dnia coś blokują, szybciej doczekamy się 100 zamknięntych projektów dla rozwoju kraju niż 100 konkretów...


5

@Uukasz_93 masakra jak net działa. Zapytaj rolników czy chcieli to. Rolnicy strajkowali by wstrzymać ta budowę. Więc to bardzo dobra decyzja dla rolników

0

@tbas

A to zdanie rolników jest jakimś wyznacznikiem ? :-D

Lepiej niech się wieśniaki ogarną, bo przez swoje idiotyczne strajki, tylko uprzykrzają życie innym obywatelom.

4

@SawneyBean no to wytłumacz mi po co w takim razie ten terminal, czemu on ma służyć?

0

@tbas Przecież przez to sami będą mieć problemy z eksportem swoich towarów.

0

@Uukasz_93 dlatego biją rekordy eksportu. Terminalem musi zarządzać panstwo, inaczej będziemy w dupie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?