La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 736 Culés

5

Moim zdaniem jedynym kandydatem na rynku transferowym, który może coś zmienić jest Hansi Flick. Trener który idealnie gasi pożar, nigdy nie dał sobie wejść na głowę i jego zdanie było najważniejsze. Chce decydować o transferach, co jest kluczowe u trenera w zarządzaniu drużyną i dobieraniu zawodników pod swoją wizję zespołu. Hansi bardzo dobrze dostosowywuje sie pod rywala, jak trzeba zagrać szybkimi kontrami, to zespół tak zagra, jak trzeba dłużej utrzymać piłkę w ataku pozycyjnym, to nie ma problemu. Kolejnym jego ogromnym plusem jest to, że największą uwagę kładzie na przygotowanie fizyczne i motoryczne, które jest najważniejsze w nowoczesnym futbolu. Za jego czasów w Bayernie swój prime mieli środkowi pomocnicy, którzy zdobywali bardzo dużo bramek i asyst, to kolejny argument, żeby mu zaufać i dać szansę, bo potencjał w naszej pomocy jest ogromny. W Bayernie miał słabszych pomocników, a zrobił z nich najlepszych na świecie. Zostaje też Lewandowski, a jedynym trenerem, który może wyciągnąć cos od niego pozytywnego, znając jego atuty jest właśnie Niemiecki szkoleniowiec. Pomimo, że był w Bayernie tylko dwa lata i odszedł sam, to do dzisiaj Robert, Kimmich, Davies, Goretzka wspominają go bardzo często, mówiąc, że jest bardzo dobrym trenerem i jeszcze lepszym człowiekiem. Dlaczego moim zdaniem nie przyjdzie do Barcelony? bo nie da z siebie zrobić kozła ofiarnego i marionetki w porównaniu do np Marqueza, który dostosuje sie do wymagań Laporta i będzie grał romantyczną tiki-take, którą z góry będzie miał narzuconą. Nie odezwie się też w sprawie transferów do klubu, będzie grał zawodnikami, których wybierze Lapcio z Deco. Życzę wam i sobie nowego trenera bez kolesiostwa i głupiego DNA które ściągnęło nas na DNO, ale póki jest Laporta z Deco , nie zapowiada sie na to, ponieważ dla nich najważniejsze są własne interesy a nie dobro klubu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?