La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1911 Culés

27

18 lat temu FC Barcelona po raz drugi w historii sięgnęła po puchar Ligi Mistrzów (wcześniej Klubowy Puchar Europy), W finale rozgrywanym na Stade de France na przedmieściach Paryża pokonała Arsenal Londyn 2:1. Bramki dla "Dumy Katalonii" zdobywali Samuel Eto'o i Juliano Belletti, a dla 'Kanonierów" gola strzelił Sol Campbell


Ależ ten czas szybko zleciał, to był niezapomniany wieczór, kiedy pierwszy raz śledziłem finał mojej ulubionej drużyny i mogłem widzieć ten triumf na ekranie telewizora

@Arkon @LucaMancini @arsenallondyn0 @Muszynianka @pawelke3n @wlodek54 @DarkShen @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 oraz inne osoby zainteresowane

1

@kubix05 gol Bellettiego to chyba moje pierwsze wspomnienie piłarskie

1

@kubix05 to też był mój pierwszy final Barcy. Magiczne czasy gdzie ci zawodnicy wydawali się jak bohaterowie z bajek.

1

@kubix05 Piękny finał. Nie był to mój pierwszy finał LM ale pierwszy z udziałem Barcelony.

Fantastyczny Larsson i bramki Bellettiego i Eto'o. Wielka radość po meczu ale jak bardzo mi wtedy było szkoda Arsenalu - do dzisiaj lubię tę drużynę, a wtedy mieli jeszcze Thierry'ego Henry'ego - wtedy moje piłkarskie marzenie żeby trafił do Barcy i ostatecznie się udało.

1

@kubix05 Ale miałem wtedy nerwy. Aż strach pomyśleć że już minęło tyle czasu. Wszystko się zmieniło od tego momentu. Teraz piłkarze dzięki mediom społecznościowym są jak jakieś gwiazdy filmowe. Ale czy to lepiej? Moim zdaniem nie. Dużo bardziej mi się podobało stare pokolenie piłkarzy. Było ich wszędzie mniej ale i tak znałem ich więcej w różnych klubach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?