- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
0
O proszę widzę dla la rambli, de zerbi za słaby, motta za słaby, marquez za słaby, tuchel za słaby, to kogo wy kur#a chcecie ?
4
@Iniesta997 Aarcha z Galactik Football.
1
@Iniesta997 Powrót Guardioli!
0
@FcPortoFan1999 Myślałem że rozmawiamy o realnych opcjach.
1
@Iniesta997 To jest jedyny wybór który nie będzie kwestionowany.
0
@Iniesta997 Tuchel to pan trener przy tej dwójce którą wymieniłeś.
0
@FcPortoFan1999 znajdą się i tacy, którzy Guardiole zakwestionują XD
0
@Iniesta997 Jestem ciekawy takich osób.
0
@FcPortoFan1999 Oczywiście że były już tu takie komentarze , że Guardiola potrzebuje setki milionów na transfery, żeby coś ugrać.
0
@Iniesta997 To już nie wiem kogo mają ściągnąć.
0
@FcPortoFan1999 Wiadomo że Guardiola byłby najlepszy, ale na kilka lat , jak w city. Natomiast w Barcelonie jest za duży burdel, żeby on tu przyszedł i został na tyle.
1
@Iniesta997 Obecnie to nikt poważny nie będzie chciał za bardzo tutaj przyjść.Miasto ładne,ale klub i jego zarządzenie troszkę odpycha.