La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 788 Culés

2

Mało argumentów ma Fury z Usykiem. Gdyby nie warunki fizyczne, to czysto sportowo jest poziom niżej. Usyk technicznie, taktycznie i motorycznie jest najlepszy na świecie.

konto usunięte

1

@Arden Facet jest cyborgiem

2

@Arden A ja myślę że gdyby nie ten rozbity nos, to Usyk by przegrał. Fury się z nim bawił do tamtego momentu.

0

@Pawlak1992 A nie było czasem, rundy różnicy na korzyść Tysona do tamtego momentu? Pierwsze dwie na 100% wygrał Ukrainiec.

0

@Arden Raczej dwie różnicy, ale to bez znaczenia, bo od 3 rundy Fury się odpalił i szedł jak po swoje, i pewnie każdą kolejną rundę by wygrywał, bo Usyk nie mógł znaleźć na niego sposobu. No ale jeden mocny cios załatwił sprawę. Tak to już jest w boksie, można dominować, a wystarczy tylko jeden cios aby zmienić oblicze walki.

0

@Pawlak1992 No dla mnie to już wróżenie z fusów. Nikt nie wie co by było gdyby.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?