La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 693 Culés

0

Kolejny zrysowany urazem, ciekawe czy zdąży nabrać pewności przed kolejnym.

14

@RosjaninBut ci piłkarze mentalnie są w b klasie. Umiejętności duże ale nie da się osiągać wielkich rzeczy bez mentalu

9

@RosjaninBut Moim zdaniem to już jest po chłopie, a latem będzie ostatnia szansa, żeby ktoś sie na niego nabrał. Kwestia czasu jak złapie kolejna kontuzje.

0

@RosjaninBut I to niestety widać w każdym jego meczu :/

2

@RosjaninBut i tę nijakość spowodowaną strachem po prostu widać na boisku

1

@RosjaninBut szkoda Pedriego. Widać że cierpi na boisku. Nic dziwnego że ma blokadę, bardzo możliwe że Xavi znowu go zajedzie gdy tylko wróci do pełni formy...

0

@Katalończyk 99 Bez szans ten chłopak, i tak coś wyłapie znowu.
Nic dziwnego, że się boi, skoro jest to nieuniknione.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?