La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 800 Culés

konto usunięte

5

Luuk de Jong - 27 goli i 15 asyst
Pierre-Emerick Aubameyang - 16 goli i 8 asyst

dobrze, że pozbyliśmy się w porę tego szrotu.

7

@martool2 Nieistotne jest to, że jeden w lidze holenderskiej, a drugi we francuskiej? ^^

4

@martool2 A kto uważał ich za szrot? Błędem było pozbycie sie tej dwójki i kupno Roberta, za duże pieniądze z ogromnym kontraktem, w tak ciężkiej sytuacji finansowej. Jestem przekonany, że Aubameyang dałby podobne liczby do Roberta + Luuk dołożyłby kilka ważnych bramek.

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Myślę, że nie aż tak bardzo.

0

@martool2 Auba możliwe, że dałby podobne liczby, co Lewy w tym sezonie (może nawet lepsze), ale Luuk na pewno nie. Często mówi się, że Lewandowski nie pasuje do stylu Barcelony - pewnie trochę w tym racji jest, ale skoro on nie pasuje, to Holender tym bardziej.

4

@Arden może jednak trochę mniejsze, ale różnica byłaby nieproporcjonalna do ponoszonych kosztów przez Barcelonę. Auba też stricte profilem swoim bardziej pasował pod Barcelonę. Jakby się również zastanowić to myślę, że łatwiej byłoby jakiegoś młodego napastnika ogrywać i rozwijać przy Aubie.

0

@Arden Aubameyang już na koniec grał słabo, w Anglii to kontynuował. Do tego Lewandowski to plus marketingowy.

3

@Bagsik88 ile grał słabo? Przez miesiąc? Półtora? Siadła cała gra zespołu wtedy w końcówce sezonu jak zwykle u nas. W Chelsea znowu był taki wywrot w strukturach klubu, kadrze i sztabie, że raczej nikt by sobie tam nie poradził. Lewy nie jest też Messim, Neymarem, CR czy Mbappe żeby korzyści marketingowe były aż tak duże i odegrały wielką rolę w tym ruchu. Moim zdaniem ten ruch był nielogiczny biorąc pod uwagę naszą sytuację i kadrę jaką mieliśmy w tamtym momencie. Miałoby to sens gdybyśmy wtedy byli jednym z faworytów do wygrania LM z dojrzałą kadrą i dobra sytuacja finansowa, a tak zyskaliśmy zbędny luksus. Żeby nie było to nie wyrzut do Lewego, a do tych co zarządzają naszym klubem.

1

@Arden Też tak uważam.

0

@AlexDark00 Skoro hejter tak napisał:D Jak tam Bayern z lepszym Kane, hegemon ligi? :D

@ViscaelBarca2007 Biedny Aubameyang, wiecznie pod górkę. No jakoś nasze przychody poszły w górę.

0

@Bagsik88 dobrze, że wspomniałeś o tych przychodach, ale chętnie wrócę do tego tematu wieczorem jak będę miał więcej czasu :D

0

@ViscaelBarca2007 A co chcesz sprawdzić? :D Czy faktycznie tak było? :D Co do Auby sam nie wybierał Chelsea? :D U nas jest kraina mlekiem i miodem płynaca? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?