- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 826 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
172
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 826 Culés
5
Jeżeli taki kloc jak Sorloth zostaje królem strzelców La Liga to tylko pokazuje jak ta liga zjechała..
2
@Coutinho007 To jakim klocem musi byc lewandowski
1
@Kondziubarca Lewandowski akurat przy nim jest dość żwawy do tego nie ma co porównywać kariery obu.
1
@Coutinho007 Tyle, że Sorloth jest praktycznie na początku swojej kariery. Nie wiadomo co tak naprawdę osiągnie jeszcze. Wchodzi w najlepszy wiek dla piłkarza.
4
@AlexDark00 28 lat. Rzeczywiście młody talent ale nawet takie pierdoły wykombinujesz..
0
@Coutinho007 Gdzie napisałem, że młody talent? W 6 lat, bo tyle mu brakuje do Lewego może jeszcze sporo nastrzelać. Raczej na pewno nie osiągnie tyle co Lewy, ale zestawiłeś ze sobą piłkarzy w całkiem innym miejscu kariery i ich porównujesz xd
2
@AlexDark00 "Tyle, że Sorloth jest praktycznie na początku swojej kariery"
@Coutinho007 "28 lat. Rzeczywiście młody talent ale nawet takie pierdoły"
Alex, ale mnie rozbawiłeś, dziękuje. Rozważ karierę akrobaty, bo jesteś w tym naprawdę dobry :).
0
@AlexDark00 Na początku swojej kariery, że jest. 28 lat i początek kariery... Nie ja napisałem o Lewym akurat tylko Kondziu. Napisałem o Sorlothcie, że skoro taki piłkarz zdobędzie króla strzelców LL to pokazuje jak tu wszystko zmarniało, wystarczy zobaczyć kto w ostatnich latach zdobywał tą koronę..
0
@Dari0G Nwm czy wiesz geniuszu, ale 28 lat to najlepszy wiek dla piłkarza. To jest pierwszy taki świetny sezon w wykonaniu Norwega. Może będzie ich więcej, może nie. Pytanie, czy zmieni klub na jakiś lepszy.
0
@Coutinho007 Źle się wyraziłem. Chodziło o to, że to pierwszy jego ponadprzeciętny sezon. Ma 28 lat ( w grudniu 29) więc jest w najlepszym wieku dla piłkarza. Dlatego nie powinno się go porównywać do kogoś praktycznie po drugiej stronie rzeki. Wiadomo, że Lewy osiągnął więcej ale to jednak Norweg zostanie Pichichi.
1
@AlexDark00 Nie przestawaj, nie zmieniaj się. Rób fikołki dalej :)
0
@AlexDark00 Ale ja nie pisałem o Lewandowskim tylko chodziło o Sorlotha, że to najsłabszy zawodnik jako strzelec LL od lat.
0
@Coutinho007 No widzisz, a strzelił tyle co ten "świetny" Lewandowski rok temu.
0
@Dari0G Naucz się czytać.
1
@AlexDark00 "Tyle, że Sorloth jest praktycznie na początku swojej kariery"
"Źle się wyraziłem."
A Ty pisać.
1
@AlexDark00 Teraz ty porównujesz ich i nawet dałeś herbik jak kolega Kondziu napisał o Lewandowskim ale co ja tam będę pisał z człowiekiem, który ma wręcz obsesję na punkcie Lewandowskiego jak Joker na punkcie Batmana.
0
@Dari0G Później poprawiłem, a ty dalej do pierwszego się odnosisz, czyli nie potrafisz czytać chociaż sam drugi zacytowałeś.
0
@AlexDark00 Czyli nie umiesz pisać, bo musisz poprawiać. Q.E.D.
0
@AlexDark00 Kolejne fikołki: "Tyle, że Sorloth jest praktycznie na początku swojej kariery":D
Może być jak Schick:D
Jak tam hegemon ligi Bayern z lepszym Kane? :D
0
@Bagsik88 Z takim Bayerem również Bayern z Lewandowskim przegrałby mistrza. Zobaczymy co będzie w następnym sezonie. Kolejny raz potwierdzasz, że czytanie to nie jest twoja mocna strona.
0
@AlexDark00 Dobrze, że Twoją jest:D I oczywiście gdybanie:D A hegemon ligi nie przegrał też z Stuttgart? :D