- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 902 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 902 Culés
5
Można się śmiać, że poziom królów strzelców w Hiszpanii spadł ale pamiętacie jak wszyscy "podniecali" się bramkami Lautaro Martineza?
Przed ostatnią kolejką Argentyńczyk ma 24 bramki w 33 meczach, a lider klasyfikacji strzelców La Ligi w 33 meczach strzelił 23 gole. Różnica to jednak bramka, a kto wie czy Sorloth jeszcze nie wyprzedzi Martineza, który zaciął się i nie strzela już tylu bramek co w pierwszej części sezonu ale królem strzelców jednak zostanie ale też można mówić, że rywala to on nie miał.
I w Serie A jeszcze gorsza sytuacja z bramkami ponieważ drugi strzelec ma ledwie 16 bramek, w Hiszpanii drugi ma 21.
Największego pecha miał Serhou Guirassy. Gwinejczyk strzelił w tym sezonie w 28 meczach 28 bramek i w każdej lidze TOP 5 byłby to wynik na miarę króla strzelców (Francja i Anglia po 27), a w Bundeslidze trafił na Harry'ego Kane'a i niestety drugi wynik z lig TOP 5 ale bez nagrody w postaci korony króla strzelców.
0
@Stinger_ we Francji Guirassy by nie wygral bo Mbappe pewnie tego krola strzelcow by dali ale Enrique wiemy ze zaczal go sadzac na lawce, z czego PSG nie gralo o nic a Kylian juz mial krola strzelcow pewnego.
W Anglii pewnie 28 goli to w ogole by nie zrobil wiec to troche trudno mowic o pechu
1
@mekston Bardziej o to mi chodziło, że gość robi wynik lepszy niż królowe strzelców innych lig ale zostaje bez korony bo trafił na Kane'a.
Wiadomo, że gdyby Mbappe miał konkurencję to i grałby więcej i ciśnienie na bramki byłoby większe. W Anglii też pewnie tyle by nie strzelił ale to dalej nie zmienia, że Guirassy strzelił więcej bramek niż królowie str wszystkich TOP 5 lig poza własne Bundesligą.
Generalnie gdyby w poprzednim sezonie strzelił tyle bramek to bez problemu zostałby królem, a teraz? Teraz ma drugi wynik w Europie, będzie drugi w klasyfikacji Złotego Buta, a mimo to bez nagrody.
0
@Stinger_ to bardziej zasadne ze pech ze to nie sezon temu odpalil a nie ze w Anglii Haaland strzelil mniej
0
@mekston Co nie zmienia faktu, że w klasyfikacji Złotego Buta będzie przed Haalandem czy Mbappe. Może tam tylu bramek by nie strzelił lub Mbappe mając godnego rywala grałby więcej i jego wynik byłby inny ale tego się już nie dowiemy, a licznik Guirassy'ego pokazuje więcej niż Norwega i Francuza.
0
@Stinger_ no pokazuje ale to nic nie znaczy - totalnie niemiarodajne