La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

1

W TVP Info nie pracują dziennikarze? Stare, znałem:


1

@Kgorecki2500 Mimo wszystkich kwiatków typu Kłeczek, jakoś nie tęskniłam za tą panią.

0

@Kgorecki2500 Z jednej strony fajny jest los tych dziennikarzy,a z drugiej smutna jest świadomość tego, że jak zmieni się władza to i Oni polecą.

0

@Kgorecki2500 pytaja o to, dlaczego po raz kolejny zachowaj sie jak debil i amator w polityce miedzynarodowej, co w tym dziwnego?

0

@Szklaner Zachował się normalnie. Nie rozumiem, po co miałby psuć nam relacje z Iranem które nie są najgorsze na świecie mimo wszystko. PIS szuka wszędzie wrogów? Źle. PIS nie szuka wszędzie wrogów? Źle.
UE czy USA też wysłały kondolencje. Dodały sobie, że tam prawa człowieka ważne itd. bla bla bla ale wysłały.
A "dziennikarz" zadając pytanie z tezą się kompromituje i dobrze, że prezydent ich zbył

0

@Kgorecki2500 z ta roznica, ze kaczynski nie kazal mordowac swoich obywateli jak ten z iranu, a obywatele dosc specyficzne wyrazaja ten zal np poprzez fajerwerki. Ale adrian zobaczyl co zobaczyl, przypomnial mu sie smolensk i chcial zablysnac.
Powinna isc nota dyplomatyczna do ambasady i tyle.

0

@Szklaner Tu i tu katastrofa lotnicza/powietrzna. Podobieństwo było.
A obywatele Iranu niech się cieszą jak chcą. Ja nie jestem Irańczykiem a Polska nie może zawsze być Chrystusem narodów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?