- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 683 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 683 Culés
0
W niedzielę piłkarze Barcelony rozjadą się po całym świecie. Jedni będą mieć 1,5 miesiąca wakacji. Inni pojadą na Copa America lub Euro i wrócą pod koniec lipca. Na ten moment nie wiedzą jakiego trenera będą mieć. Czy obecnego, czy przyjdzie ktoś nowy.
Witamy w cyrku Laporty
0
@Criss18Barca Ostatnio @Arden pisał, że Ci co nie jadą na Euro i Copa America, to będą trenować cały czas w klubie.
Kto z Was ma rację? Bo ja też pisałem, że zawodnicy jadą sobie na 4-tygodniowe wakacje.
0
@Criss18Barca piłkarze grają dla klubu , nie dla trenera .
0
@Zoker Po co ja mam to samo tłumaczyć? Macie artykuł na głównej.
https://www.fcbarca.com/117823-as-ustalono-juz-date-rozpoczecia-presezonu-przez-barcelone-przygotowania-beda-dluzsze-niz-rok-temu.html
0
@Arden Ale my wiemy kiedy zaczynają się przygotowania do sezonu.
W artykule nie ma ani słowa o tym, że piłkarze do 8 lipca będą cały czas trenować, to jest jedynie Twój wymysł.
0
@Zoker Przecież mają Euro i Copa, większość naszej drużyny jedzie na turnieje. Kontuzjowani tacy jak Balde, De Jong, Gavi rehabilitują sie w klubie podczas wakacji. Zostanie ci kilku piłkarzy, którzy wracają z wypożyczenia + rezerwy, z którymi będą trenować.