- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
8
Za ten cyrk co urządzili Xaviemu/z Xavim, to się powinni wszyscy do dymisji podać
Flick - powodzenia.
1
@kocieek Sam urządził cyrk bo ogłosił oficjalnie odejście, a potem stwierdził, że jeszcze popracuje. Zmienny jak kobieta.
0
@MesQueUnClub_87 to też swoją drogą. Imo cała ta sytuacja to jest cyrk na kółkach
2
@kocieek a Xavi to cyrku nie odstawił? Jednak sezon do zapomnienia, nie chodzi o brak tytułów, ale Xavi z tym rzucaniem posady też zrobił zamieszanie, a potem guzik poprawy w grze. Poprzedni sezon w defensywie super, ogólnie to ten sezon to pierwszy sezon kompromitacji i te cyrki na konferencjach oraz łapanie kartek w każdym meczu. Tak Xavi powinien zacząć zachowywać się jak dorosły, a on robi show, aby ukryć nieudolność. To nie tylko my mieliśmy słaby sezon, ale to Ream miał wybitny w lidze. Porażka nie jest drugie miejsce tylko ogólna dyspozycja zespołu i trener, który ogląda co 5 spotkanie z trybun, a zamiast reagować na wydarzenia na boisku kłóci się z sędziami.
0
@czar007 odstawił, odstawił, nie mówie, że nie. ale to też Laporcie pistolet do głowy przystawiał, ze tacy uśmiechnięci wszyscy zgodzili się kontynuować współpracę? Czym go przekonał, pierogi mu przyniósł na kolację? Mógł Laporta mu powiedzieć "stary, jak juz powiedziałeś, że odchodzisz to odejdź, bo nwet ostatnie wyniki się nie bronią" xd I żeby nie było - nie chce jakoś bardzo tutaj oskarżać Xaviego czy Laporty. Po prostu jestem już wkurzona tą sytuacją, irytuje mnie to wszystko, a nie mam się gdzie wyżalić, więc wypluwam moje opinie/żale/farmazony tutaj xd
0
@kocieek Do dymisji tak powinni sie podac ale nie z tego powodu co xaviemu niby zrobili. On i tak za dobrze jest traktowany i powinien juz daaaawno wyleciec.