- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1099 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Ilka
0
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
3
Ale parówa co??
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1099 Culés
8
Szczerze mówiąc najbardziej jestem zawiedziony nie Xavim, czy piłkarzami, a... Laportą. Gdy obejmował Barcelonę byłem bardzo zadowolony i oczywiście nadal uważam, że trochę zmieniło się na plus w tym klubie, ale nie spodziewałem się, że wiele decyzji będzie aż tak memicznych, chaotycznych i żenujących. O to mam największy kibicowski żal do Laporty* jak i do zarządu. Zrobienie z tak legendarnego klubu pośmiewiska w tak... prosty sposób jest srogim przekroczeniem granicy i jak na razie Laporta na pewno nie będzie mieć mojego poparcia w nadchodzących wyborach.
*oczywiście Xavi też nie jest bez winy - mówił, że odchodzi, to trzeba było się tego trzymać. Każdy tutaj zrobił z Barcelony jakiś żart, a nie poważny klub i to jest najgorsze w tym wszystkim.
2
@macio_944 pełna zgoda.Ja również bardzo na razie jestem zawiedziony Laportą robi pośmiewisko z Barcy na całą Europę
0
@macio_944 Macie bardzo krótką pamięć, skoro cieszyliscie sie z przyjścia Laporty na drugą kadencję. Wyniki sportowe, zasłoniły to jakim był oszustem i złodziejem w tamtych latach. Przekręty podatkowe, wyciąganie klubowych pieniędzy dla własnych biznesów, zapłacił najwięcej prowizji przy transferach w historii, znajomym którzy byli agentami, zatrudnianie znajomych-rodziny bez kompetencji do pracy, wpisywanie im wysokich odszkodowań i dawanie bardzo dużych wypłat, problemy z narkotykami i afery związane z kobietami. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać, ale szkoda czasu, bo socios kolejny raz wybrało oszusta.
0
@macio_944
Fakt jest taki, że gdyby Xavi został na kolejny sezon to znowu by się skończyły z niczym. Całe te odejścia to akurat śmiech na sali, ale gadanie o braku szacunku do Xaviego to trochę gadanie z dupy (mówię o innych nie o Tobie). W idealnym świecie nikt się nie powinien odzywać do końca sezonu, a później podziękować Xaviemu i wziasc nowego trenera.
Koniec końców IMO dobry wybór ze zwolnieniem Xaviego, w tym klubie potrzeba trenera bez naszego DNA
1
@macio_944 Po Bartomeu to każdy z nas brał Laportę jako zbawcę.