La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 916 Culés

2

Problem ,,naszej" Barcuni leży w tym że Joan Laporta już nie nadaje sie na prezydenta FC Barcelony a z kolei Xavi jeszcze(bądź nawet wogóle) nie nadaje się na prowadzenie FC Barcelony, z tąd te konieczne zmiany. Podobnie sprawa ma się z piłkarzami, których część nie powinna się znaleźć w ,,naszym" klubie. Następna sprawa to sztab szkoleniowy a zwłaszcza medyczny, w tym psychologiczny, to wszystko leży i kwiczy a ktoś przecież za to odpowiada! Kto? No przecież nie papież Franciszek, tylko pan Laporta.....!

1

@FCBparasiempre Z tymi ocenami zaczekajmy do końca kadencji bo kto wie czy decyzja o zatrudnieniu Flika to nie będzie strzał w 10 i wrócimy na salony. Przy okazji uzdrowi finanse i generalnie przywróci dawny blask Barcelonie. Także zaczekajmy cierpliwie z tymi ocenami.

1

@fart No oczywiście może tak być ale jak dotychczas Laporta w dalszym ciągu rujnuje Barce. Żeby całkowicie wyjść na prostą, Flick musiałby zdobyć co najmniej Lige Mistrzów a na to trzeba budowania kadry piłkarzy co najmniej 2 lata, jak nie więcej...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?