- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1465 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1465 Culés
11
Kilka słów ode mnie:
Czekałam na ten dzień, kiedy Xavi zostanie trenerem pierwszej drużyny co najmniej od 6 czerwca 2015 roku, czyli dnia, w którym rozegrał on ostatni mecz w Barcelonie jako piłkarz, o ile nie dłużej.
6 listopada 2021 roku był dla mnie radosnym dniem, bo spadła na mnie ta wesoła nowina.
I powiem Wam, o wiele lepsze, było czekanie na to, aż Xavi, ten wspaniały piłkarz, zostanie trenerem, niż samo to, jak już tym trenerem był. Oczywiście, dał wiele cudownych momentów i to już zostanie na zawsze na kartkach historii.
Boli jednak to, że odchodzi w poczuciu rozczarowania i to nie tylko samą grą i sprawami okołoboiskowymi, ale również złą atmosferą powodowaną przez pewnego mało poważnego pana. Bo człowiek oczekiwał, że Xavi odejdzie z ławki w chwale i żył w takim przekonaniu latami.
Pozostaje nadzieja, że facet się jeszcze trochę podszkoli, a za sterami klubu stanie lepszy człowiek i przyszłość może się okryć blaskiem. Na razie trzymamy kciuki za Flicka, by doszlifował te nasze diamenty.
A dziś pozostaje tylko powiedzieć:
Grácies Xavi!
Visca el Barça!