La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

0

Emocje troszkę opadają, chciałbym powiedzieć od siebie dwa słowa na temat Xaviego. Na pewno należą mu się ogromne słowa uznania, za podjęcie wyzwania jakim bez wątpienia było trenowanie Barcelony być może w najgorszym momencie w XXI wieku. Dzięki wielkie za zdobycie mistrzostwa i superpucharu, w świetnym, kompletnym meczu. Paradoksalnie im mniejsze miał człowiek oczekiwania, tym lepiej radziła sobie jego drużyna. Uważam że jest dobrym taktykiem - często wychodziliśmy na mecz po prostu gniotąc przeciwników, ale brak skuteczności i głupie błędy sprawiały ze to oni, a nie my, obejmowali prowadzenie. Reakcje na wydarzenia na boisku to bezsprzecznie jedna z najsłabszych stron Xaviego. Widać ewidentny brak doświadczenia. Mam nadzieję że trafi do drużyny w której będzie mniejsza presja, oraz możliwość pokazania swojej najlepszej wersji. Odchodzi człowiek który przychodzi na myśl jako jeden z pierwszych gdy mówisz o Barcelonie. Bezsprzecznie legenda i człowiek który kocha ten klub, do zobaczenia generale, oby Ci się wiodło!

0

@!34RC3!_0N4 Z tym dobrym taktykiem to bym sie nie zgodził. Zero progresu, a z tym gnieceniem przeciwników to przesada - większość meczów przepchnietych jedną bramką albo i nie, to nie jest dominacja :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?