La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 978 Culés

0

Eksperci orzekli - to Barca powinna być mistrzem w tym roku - https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/fc-barcelona-mistrzem-la-liga-tak-przynajmniej-wyszlo-hiszpanom/241091
Co wy na to?

1

@maroon Ja to cały sezon powtarzam, widać jak liga była ukartowana pod Real.
Fakt faktem, Barcelona mecze z Granadą czy z Villareal przegrała na własne życzenie ale Real właśnie dzięki sędziom zrobił taką przewagę i wygrał ligę.

1

@maroon że to nie prawda. To że sędzia i Var źle ocenili sytuację nie znaczy że część tych meczy Real by nie wygrał.

1

@maroon
Moim zdaniem to jednak tylko teoretyzowanie, bo nie wiadomo, jak potoczyłyby się te mecze, gdyby podjęto prawidłowe decyzje. To tak jakby mówić, że uznanie nieuznanego gola Lamparda w meczu Anglii z Niemcami nic by nie zmieniło, bo przecież zamiast 4:1, to wtedy Niemcy wygraliby 4:2.

Przerażające jest jednak to, że jest podejmowanych tak wiele niewłaściwych decyzji. Tak być nie powinno w poważnych rozgrywkach.

2

@tbas Tak czy siak rachunek prawdopodobieństwa mówi że mieliśmy mniejsza stratę a walka mogłaby być do samego końca. @maroon

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?