La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1201 Culés

0

Niech grają w deszczu i się ślizgają jak Chorwacja na turniejach.

1

@FcPortoFan1999 jak Argentyna na ostatnim mundialu.

1

@Bobo25 Argentyna, to aż tak się nie ślizgała i w tych wszystkich meczach była lepsza, czego nie można powiedzieć o Chorwacji..

0

@FcPortoFan1999 mundial dla Argentyny to największy fart w historii futbolu, już bardziej zasłużenie Grecja wygrała ME.

0

@Bobo25 Gruba przesada.

0

@FcPortoFan1999 to czysty fakt.

0

@Bobo25 Niekoniecznie.Argentyna, w każdym meczu była lepsza od rywali.

0

@FcPortoFan1999 Niby kiedy? A finał to już w ogóle szczyt farta. PRzecież to Francja powinna to skończyć w dogrywce na luzie, gdyby nie jeden gość co sam na sam prosto w bramkarza trafił.
W karnych to jak zawsze loteria. Więc nie ma tu dyskusji, fartowny turniej Argentyny bez żadnych wątpliwości.
Jeden z najmniej zasłużonych mistrzów od dawna.

0

@Bobo25 Z Holandią, to Oni powinni bez karnych to rozstrzygnąć.Z Francją? Do 80 minuty to był mecz w jedną stronę.W dogrywce, może i Francja była lepsza ale taka pełna dominacja była tylko w II części dogrywki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?