La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1767 Culés

0

Ale w uj słabe to State of Play od PlayStation, IMO zupełnie niepotrzebne.

1

@macio_944 Astro Bot zajawił PS5 Pro. Będzie to latająca konsola :D

1

@macio_944 W sumie słabe jak obecna generacja konsol w kwestii gierek. :P Bo jakby nie patrzeć to z takich głośnych exów co dostaliśmy? Spider-mana 2 i Ragnarok? Niech się ND w końcu ogarnie bo człowiek usłyszałby coś pozytywnego o ich projektach (Cicha nadzieja na TLOU3 :|)

1

@marcin62 Myślę, że to się rozkręci w 2025/2026, dojdzie ofc GTA VI, produkcja Naughty Dog etc. Ale faktycznie ta generacja trwa już parę lat, a póki co trochę smutno. A przecież w sumie w 2026 ma być już chyba kolejna generacja :D

1

@macio_944 W 2028 przewidują nową generację :P

1

@macio_944 W sumie na szybko co widzę to trochę o PoE mówili i Where Winds Meet mi się podoba. W sumie był kiedyś film o bardzo podobnym klimacie ale nie pamiętam tytułu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?