La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1190 Culés

3

Nie wiem, jak to teraz jest, ale cofając się te 15 lat, mam wrażenie, że burze wówczas przychodziły, powietrze się oczyszczało, robiło się chłodniej o kilka stopni. Owszem bywały dni, kiedy przechodziło kilka burz, jedna po drugiej, ale kolejnego dnia powietrze czy temperatury były inne. Teraz od 8 dni niemal codziennie dostaje powiadomienie RCB o burzach. W ciągu tych dni tylko dwa razy nie było w pobliżu chmur burzowych. Pogoda przez te 20 ostatnich lat też się bardzo zmieniła.

1

@BorzyKrzys Zmienia się klimat a nie pogoda. To co opisujesz (tak rzeczywiście było) to inna pogoda jako pochodna zmian klimatycznych.
I w skalach geologicznych te zmiany są drastyczne.

2

@BorzyKrzys Cały klimat się zmienił. Wszystko się przesunęło. Nawet w listopadzie potrafi być jeszcze ciepło, z kolei zdarza się, że zima trzyma jeszcze cały kwiecień. W grudniu potrafiło nie być śniegu, a za to w lutym wszystko zasypywało. Coraz częściej tworzą się w Europie też trąbki powietrzne. U nas nie ma już klimatu umiarkowanego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?