La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 693 Culés

0

Mourinho w fenerbache, a więc mam dla was historię

Jego kariera to jest tak podręcznikowy zjazd w dół że bardziej się nie da. Nie będę tu przytaczać całej kariery, ale mamy w ostatnich latach wicemistrza z united, porażkę w tottenhamie, zwolnienie z Romy i teraz zakontraktowanie w Fenerbache, ale ja nie o tym

Ja już wiem jak to się dalej potoczy- zwolnienie z Fenerbache, niechybnie powrót do Anglii, nieudana próba odbudowania evertonu i spuszczenie ich w końcu z ligi. Po ostatniej salwie w Anglii przyjdzie czas na szansę od Berlusconiego w monzie którą spuści z ligi. U schyłku kariery zakontraktowany w portugalii przez wielką Maderę i trenowanie podstarzałego Crostiano który wróci na stare śmieci po przygodzie w Sportingu. Apropos sportingów ostatnie skrzypce w 2036 zagra w Sportingu Gijon który w wielkim stylu przywróci do Segunda Division. Legenda i pomnik w Gijon. Tak to widzę ;)

6

@jakub1906 Berlusconi raczej szansy mu już nie da, bo nie żyje

1

@Luciano99 kurde, wtopa zapomniałem. Nieważne będę musiał z tym jakoś żyć. W każdym razie Mounzę poprowadzi

0

@jakub1906 Mounze? Nie znam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?