- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 950 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 950 Culés
0
Zobaczyłem coś takiego na tej sportowej stronie: https://sport.tvp.pl/77847973/iga-swiatek-ciezkie-mecz-inspiruja-ale-fajnie-jest-miec-kontrole
No i po prostu tak po ludzku zrobiło mi się bardzo żal już nie tylko naszej kochanej Igi ale wogóle płaczącej kobiety. To jest bardzo przykry widok, kiedy widzi się coś takiego. Po prostu nie moge na to patrzeć, rozklejam się jak małe dziecko, kiedy kobieta(dziewczyna) płacze...
0
@FCBparasiempre Zapowiada się że w przyszłości będzie jak Lewandowski, jedni będą ją kochali i szanowali ale za to będzie w naszym kraju całkiem solidna grupa której będzie przeszkadzały jej kolejne sukcesy.
0
@FcPortoFan1999 juz tak jest
0
@FcPortoFan1999 Być może. Jeśli chodzi o Roberta to osobiście uważam że w jego wieku, po sukcesach w Bayernie, nie powinien podpisywać kontraktu z FC Barceloną na okres 2+2 lat, gdyż w tym klubie wymaga się co sezon minimum Pucharu Hiszpanii i mistrzostwa Hiszpanii, a niestety nasz rodak nie jest w stanie tego zapewnić. Poza tym uważam że La Lagi mu nie do końca pasuje i powinien zostać w Bayernie, ewentualnie w MLS lub Arabii na piłkarskiej emeryturze...
0
@FCBparasiempre kontrakt Lewego to nie jest 2+2, to jest kontrakt 4-letni z mozliwoscia rozwiazania go ze strony klubu jezeli w trzecim sezonie rozegra ponizej 55% meczow
0
@Lanosss Polski Twitter, to banda Januszy który jak tylko zobaczy że Iga przegra to tam nie będzie współczucia porażki, tylko zwyczajna jazda. @FCBparasiempre Już tak jest na Polskim Twitterze.
0
@FcPortoFan1999 mi osobiscie jest obojetne czy ona wygrywa czy przegrywa, nie interesuje sie tenisem. Podobny stosunek mialem do Lewego czy gral w Bayernie czy Borussi, czy wygrywal czy przegrywal... oboje mają kiepski pijar i odpychają od siebie. Lewy daje bezsensowne wybielające siebie wywiady, afery z Błaszczykowskim, Piszczkiem, no i Anka swoim zachowaniem tez mu nie pomaga. Iga tez czasami glupoty gada, jak ostatnio o kibicach. Troche są sobie winni, to moze irytowac ludzi i ich potkniecia są pozniej wykorzystywane
0
@Lanosss O kibicach, a także oczywiście o kasiorce sobie grabi..