La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1508 Culés

3

W sumie od jutra już sparingi przed EURO, więc będzie co oglądać. Z "Faworytów" w najbliższe dni grają:
Poniedziałek 03.06
Niemcy - Ukraina
Anglia - Macedonia
Wtorek 04.06
Portugalia - Finlandia
Środa 05.06
Hiszpania - Andora

1

@Destroyer_of_Worlds 7 czerwca Polska Ukraina! Bo przecież Polska, jest jednym z głównych faworytów.

0

@FcPortoFan1999 jest tylko 5 faworytów.

1

@Destroyer_of_Worlds Anglia w tym gronie jest? Patrząc na doświadczenie ostatnich turniejowych lat, to Ja bym się nie zgodził.

0

@FcPortoFan1999 Francja, Anglia, Hiszpania, Portugalia, Niemcy - kolejność przypadkowa. Ja jak zawsze będę kibicował w pierwszej kolejności Hiszpanii, a moją drugą reprezentacją na ten turniej będą tym razem Niemcy, bo jestem mega ciekawy jak to będzie z przodu chodzić, bo potencjalnie Gundogan, Kross, Musiala, Wirtz, Sane i Havertz wygląda potężnie. Plus może być mega ciekawa gra, bo wymienność/mobilność całej 4 w ataku będzie bardzo duża.

0

@Destroyer_of_Worlds Anglia za Southgate'a, może i kadrowo jest jak zawsze bardzo mocna, ale jak przyjdzie co do czego w fazie pucharowej to tradycyjnie ktoś wywoła temat "Its coming home" i Anglia jak Titanic w górę lodową..

konto usunięte

0

@Destroyer_of_Worlds Hiszpania odpada, może za cztery lata jak młodzi okrzepną

0

@FcPortoFan1999 ale cały czas się w tej czołówce kręcą...MŚ 2018 - 4 miejsce, EURO 2020(21) - 2 miejsce, MŚ 2022 - 1/4, ale po porażce jednak z Francją, a nie ogórkami.

0

@sevs 3 lata temu moim zdaniem mając słabszą kadrę zrobili 1/2, więc zobaczymy. Byle tylko nie musieli strzelać karnych xD
To będzie inna Hiszpania, z prawdziwymi skrzydłami, jakich chyba u nich nie pamiętamy. Do tego Rodri w środku pola, zobaczymy jak Pedri się pokaże z prawdziwym DMem. Pewnie i tak wszystko spieprzy Morata, ale i tak będę za nich trzymał kciuki przez cały turniej.

0

@Destroyer_of_Worlds I kręcić się dalej najpewniej będą.Stawiam na tradycyjnie ćwierćfinał/półfinał i rozczarowanie..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?