- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1363 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1363 Culés
0
Ja nie wiem jak można sugerować że Novak cokolwiek udaje po tym jak wygrał seta 6:1 i w drugim secie było 2:1 dla Cerundolo xD
1
@takisobiektos A czemu jak Djokovic przegrywa to nie można powiedzieć że to przeciwnik gra mecz życia?
1
@Emhyr Bo w tym wypadku nie gra meczu życia? Oglądasz ten mecz czy nie?
1
@takisobiektos Nie bo mam trening a że mam 5 min na odpoczynek to sobie sprawdzam co się dzieje. Skoro Cerundolo ma 50 winnerow to chyba Djokovic mu tego nie oddaje? Po prostu zawsze się broni Djokovicia że jak przegrywa to nie dlatego że przeciwnik gra dobrze tylko on gra źle lub ma jakieś problemy
0
@Emhyr Ale Ty masz szczęście, że @Montjuic nie widzi Twoich postów. Ale by Cię dojechał.
0
@Emhyr No to jak nie oglądasz to po co piszesz takie rzeczy? się dogadajcie z @Stinger_ on też pisze głupoty a nie ogląda meczu.
0
@takisobiektos Wiadomo goat jak przegrywa to specjalnie. Logika Dodiego. Nie dacie sobie wmówić że przeciwnik gra dobrze. Każda przegrana Djokovicia jest tylko jego winą
1
@Emhyr Djokovic oddał wiele punktów i skrótów, do których nawet nie próbował biec. Do tego dochodzi kilka winnerów zagranych przez Argentyńczyka po taśmie.
0
@Barcanajlepszyteam Taśma to wiadomo fart ale skrót też trzeba poprawnie zagrać