La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

1

Ja to chyba nigdy tego nie zrozumiem jak ludzie z takimi stołkami byli w stanie doprowadzić do obecnej sytuacji klubu. Przecież to wygląda jak jakiś sabotaż. I gościu sobie jeszcze jeździ na mecze uśmiechnięty, żadnych konsekwencji, nic sobie nie ma do zarzucenia - "Ups! no tak wyszło".

0

@MesQueUnClub_87 Wszystko można zjebać. Ludzie wygrywający w lotto miliony stawali się bezdomni więc wiesz, kwestia zarządzania.

0

@MesQueUnClub_87 W Polskiej Ekstraklasie to jest szczególnie widoczne w tych naszych rzekomych tuzach z Warszawy i Poznania.

1

@bartekvisca Te miliony wygrywały jakieś losowe randomy bez podstaw ekonomii. Dostali górę pieniędzy i się zachłysnęli. A tutaj mamy gościa , który wiele lat był działaczem sportowym w Hiszpanii, prowadzi własne biznesy i jest członkiem oraz dyrektorem generalnym światowego lidera w budowie i dostawie innowacyjnych rozwiązań technicznych i zaawansowanych usług tego sektora dla portów i lotnisk. To nie jest jakiś Janusz spod Żabki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?