La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1307 Culés

2

@Comentateiro Zapytam eksperta wprost: Czy mamy przeje**** w przyszłym sezonie ?

2

@Pawel13sz
@Comentateiro odpowiada: "Tak, nadal będę tu komentował."

2

@Pawel13sz Jeszcze jak :p

1

@Pawel13sz Nie, Herr Flick zagwarantuje nam dużo emocji. Będzie ładny dla oka, ofensywny futbol. Spodziewam się rozwoju poszczególnych piłkarzy i rozmachu przy przeprowadzanych akcjach.
Jedno małe pytanie: czy to się przełoży na punkty? Oby tak.
Inne pytanie: czy Real rozegra tak efektywny sezon i będzie dalej tak skrzętnie ciułał punkty? Tego nie wiemy.

Rozumiem, że pytanie ma w podtekście, czy mamy przerąbane bo Vini z Mbappe będą grali w jednym zespole? Nie przesadzałbym na zapas. W końcu Mbappe wiele traci kiedy potyka się z autobusami, a hiszpańskie zespoły potrafią grać w głębokiej defensywie. I nie zaniedbywałbym braku wpływu niemieckiego tempomatu czyli Kroosa, który dostarczał wielu przełomowych podań. Real musi zdefiniować się bez niego.

Patrzmy na siebie, jest duży potencjał, jest trener, który ma coś do udowodnienia.
Powinniśmy walczyć jak równy z równym, w lidze. Flick sam powiedział, ze ma konkurencyjny zespół.

1

@Comentateiro Jestem usatysfakcjonowany z tej odpowiedzi ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?