La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 788 Culés

1

Płot za 1,5 miliarda vs lewarek za 150zł (chyba nie znam sie).

W jakiej patologii my zyjemy. Jedni chca ich brac bez kontroli, drudzy stawiaja mur rownie wytrzymaly jakby z zapalek byl, a na dodatek wysyla sie tam funkcjonariuszy, ktorzy sa zabezpieczeni chyba tylko swiezym powietrzem. Zbudujmy moze mur ze zgrzewek wody z zakretkami UE. Prawica polegla w walce z nimi, moze i ci nie dadza rady...
Normalnie panstwo z dykty.



konto usunięte

1

@Szklaner idąc tym tokiem myślenia to Tuskowe bagna za 10 mld też nie maja sensu bo Białoruś wyposaży śniadych w pontony czy inne wynalazki :P

konto usunięte

0

@Szklaner Na szczęście Tusk wybuduje fortecę za mniejsze pieniądze.

0

@tristan87 jak zbuduje fuszerke to bedziem po nim jechac tak samo.
@Explode czyli robmy wiecznie fuszerke, z pewnoscia sie rozwiniemy razem z tym cpk

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?