La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1354 Culés

1

Tak wychodzę sobie na miasto a tam jakieś plakaty by na takiego głosować, a to na tamtego. Czy przypadkiem wybory nie były jakieś 2 miesiące temu, a wcześniej jakieś 8 miesięcy temu? Czemu te wybory tak często są ostatnio? Czy wyniki są zbyt zbliżone i to jest przyczyna tego?

konto usunięte

6

@Popitek12
Popitek za dużo chciałbyś wiedzieć

1

@Rust_Cohle Jednak mój głos ma duży wpływ na to co będzie z naszym krajem... Chciałbym wiedzieć na co i dlaczego oddam swój głos

2

@Popitek12 jaki niby ma wplyw xD ? skoro od upadku komuny ciagle rzadzi PO-PIS i jego frakcje typu psl czy sld, aby glos wyborcy nabral znaczenia w tym kraju, to pierw trzeba zmienic zapisy konstytucji stworzonej przez Kiszczaka, ktora rozdaje zdecydowanie wiecej mandatow najwiekszym partiom, a te, ktore dostaja 10/15 % dostaja mandatow tyle, aby raz nie mogly nie zmienic, dwa musialy wejsc w fuzje z wieksza partia aby wgl sie utrzymac, przyklad nowoczesna, kukiz 15 ostatnich lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?