La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

1

Terapeuta: Koń Venom nie istnieje nie może cię skrzywdzić
Koń Venom:



@HypeR @Szreko @Sulimo @xvcWinterSoldier

0

@DragonxNF Idealnie na 3 część. Im większy absurd tym lepiej. Mam nadzieje że to pójdzie w taką stronę totalnej beki.

0

@Szreko jak dla mnie to od początku filmy o Venomie powinny być mroczniejsze, a nie tak absurdalne i gagowe jak teraz. To idealna postać do takich motywów. No ale Sony lubi psuć ostatnio uniwersum Spidermana. Tylko Into i Across the spiderverse im wyszło.

0

@DragonxNF Ja akurat nie miałem żadnych oczekiwań po filmach o Venomie. Dla mnie niech robią absurdalne. Im bardziej tym lepiej. Może wreszcie ktoś skuma że to nie ma sensu i pójdzie to do kosza.

0

@Szreko i tak to już ostatni film z Venomem od Sony więc nie ma różnicy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?