La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 598 Culés

1



Szykuje się na transfer do Arabii?

4

@blakkudium Pitolenie. Liga stała się bardziej rozpoznawalna tylko i wyłącznie za sprawą Ronaldo i Neymara, z czego ten drugi i tak w szpitalu. Jeżeli obaj odejdą, albo nawet, jak odejdzie tylko Cristiano, to nikt nie będzie już zwracał uwagi na tamte rozgrywki.

1

@Danny Gaucho Fakt, ale sam Lukaku puszcza chyba oczko do klubów z Arabii, bo wątpię, że ktokolwiek zapłaci jego klauzulę, która wynosi 38 mln funtów.

4

3

@mekston Będę i nie zgodzę się z @Danny Gaucho . Oczywiście, że z odejściem CRa liga straci wielu "fanów", ale i tak wciąż tam kilku ciekawych (mam nadzieję) zawodników zostanie.

Parunastu smutnych i sfrustrowanych chłopców z larambli przestanie śledzić Arabię bo nie będą się mogli pośmiać z Portugalczyka:)
Ale byłby fikołek jakby plotki o tym, że Miami go chce okazały się prawdą i by zagrali razem:D Ale wtedy CR byłby fajny zawodnik:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?