La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1670 Culés

1

Zverev i ten sędzia, to chyba sobie nie podadzą rąk po meczu xD i znów traci bardzo bolesnego gema..

0

@FcPortoFan1999 ale tutaj nie miał racji

1

@mekston Tutaj nie miał racji akurat, ale rozumiem jego irytację w tym punkcie.

0

@FcPortoFan1999 no ale trochę przypał odstawił. Taki będzie chyba dość spory niesmak bo to powinien być już rebreak dla zvereva, oczywiście daleko mi do mówienia że ta piłka przesądzi o wyniku spotkania ale cholera to był jednak dość ważny moment bo powinno być 2:2 a nie 1:3. Jest to spora różnica

0

@budel17 Pewnie że powinno, przy BP to On zwyczajnie został okradziony.

0

@budel17 @FcPortoFan1999 a ta piłka 100% była autowa?

1

@mekston z ujęć latających po sieci był out

0

@mekston Dwumilimetrowy aut był, o czym już wspomniałem dosłownie minutkę po tej piłce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?