La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

5

Halo jabłkarze! Wreszcie po tylu latach doczekamy się apki kalkulator na Ipady.... Nareszcie! Wkurza mnie to, że musze korzystać z jakiegoś gunwa z reklamami i nie ma domyślnej apki jaką mam na macu czy iphonie...

Sama apka zapowiada się super, ale potestujemy we wrześniu :) @Colon


29

@IronSanHybrid, w końcu rewolucja, Apple dodaje aplikację kalkulator!!!

Świat oszaleje

1

@FCB_dimiC No tak to już wygląda w tym sadowiniczym świecie xD Ciekaw też jestem tej nowej siri zasilanej chatem GPT.

12

@FCB_dimiC To już wiem czemu ludzie są tak zakochani w tej firmie. Bo nie mają na czym obliczyć jak są robieni w uja :D

3

@MesQueUnClub_87 Fakt apple tnie w uja mocno, ale też dostarcza topowy sprzęt, a przede wszystkim ekosystem i wieloletnie wsparcie swoich urządzeń. Nie lubię tej wojenki android vs ios, ale u mnie ios się sprawdza i mogę z czystym sumieniem polecić sprzęty tej firmy. Co do samego braku kalkulatora na ipady to jest to niezłe kurła przy cenach ich sprzętu xD

2

@IronSanHybrid Serio na tych ich tabletach do tej pory nie było czegoś tak podstawowego jak kalkulator? XD

1

@Kgorecki2500 A gdziekolwiek indziej jest cos dostępnego to co widzimy na tym filmiku? Rewelacyjna sprawa, aczkolwiek kto robi takie obliczenia na co dzień?

1

@IronSanHybrid, również osobiście używam iPhone, ale nie jakichś najwyższych lotów, miałem też Maca i teraz nie mogę sobie na niego znowu pozwolić co mnie odrobinę smuci, bo to najlepszy laptop jakiego używałem, ale zdecydowanie przeginają pałę czasem

0

@Kgorecki2500 Nie było domyślnej apki od apple.

1

@maroon No sam kalkulator wygląda więcej niż obiecująco i pewnie zrobi furorę u uczniów, studentów czy innych osób pracujących na liczbach :D

1

@IronSanHybrid To z pewnością. Rewelacyjnie to wygląda.

0

@IronSanHybrid Future is now old man xD Ja jednak pozostanę przy Androidzie chyba...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?