La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1071 Culés

3

A więc EURO:

- Francja - druga drużyna na świecie, od lat w każdym turnieju faworyt
- Holandia - złapali wiatr w żagle. Coraz lepsza gra, niewielka porażka z Niemcami 1:2 i 3 razy 4:0 w sparingach.
- Austria - jak coś tam przeczytam, usłyszę to drużyna typowana na czarnego konia. W moim mniemaniu trochę na wyrost, ale zobaczymy.

Tak czy inaczej, mam wrażenie, że możemy powalczyć tylko z Austrią.

Sytuacja kadrowa.
Wczoraj padło wiele komentarzy i mój przepadł powtórzę... zastanawiałem się czy powinien grać Szymański Sebek czy Zielu, który od dawna nie grał, ale wcale się nie zdziwię jak pogodzi ich Urbański. Zobaczymy, na dziś wydaję mi się, że Urbański wskakuje do 1 składu.

Wojtek - Kiwior, Bednarek i ktoś 3 - Zalewski, Frankowski* - Zieliński, Urbański, Piotrowski**, Slisz - Piątek.

* chociaż wczoraj średnio
** mam nadzieję, że wczorajszy mecz to wypadek przy pracy, bo poprzednie mecze na dobrym poziomie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?