La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 652 Culés

1

W sumie to szkoda że meczu Polski, nie będzie komentował Pan Kazimierz Węgrzyn.Będzie brakować jego tradycyjnej energii z Ekstraklasy!

3

@FcPortoFan1999 Mnie strasznie on irytuje. Bardzo ciężko mi sie słucha tego jego "yyyyy" w co trzecim słowie.

0

@Arden Ale On dodaje energii, zwłaszcza na meczach Polski.Mi właśnie brakuje tego jego "Ma piłkę i hehe, yyyyy, dośrodkuje" :) Lepszy niż Mentalny Mateusz i napompowany Bobo Podoliński.

0

@FcPortoFan1999 Węgrzyn i Michalik to najgorsi eksperci, nie da sie ich słuchać.
Wegrzyn jako komentator tez srednio moim zdaniem

0

@LukaszFan Johnny Michallik? Jego to akurat zgoda że ciężko się słucha i w studiu i przy mikrofonie.Ale za to Kazek Węgrzyn, dodaje energii meczom i nie pozwala przysnąć!

0

@FcPortoFan1999 Dla mnie z komentatorów to jedynie Szpakowski i Jackowski, Borek i Podolinski ostatnio mi zbrzydli, a reszta jak to reszta

0

@LukaszFan Ale też potrzebni są Ci na dwójkach, a nie tylko jedynki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?