La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1264 Culés

2

Polacy lubią ładnie przegrywać. Ogólnie ostateczny wynik jest taki, że przerżneliśmy ten mecz i mamy 0 punktów, ale teraz dziennikarze się spuszczają, ze PRAWIE się udało, że Holendrzy się tak cieszyli, to znaczy, że jesteśmy dobrzy i nas doceniają, że wstydu nie ma, że ta reprezentacja ma potencjał i takie sraken pierdaken.

0

@Rastafarnianin Tradycyjny optymizm, "dobrze graliśmy lecz przegraliśmy" mam nadzieję że Probierzówka i chłopcy nie wezmą sobie do serca tego tradycyjnego pocieszania się po porażce i wyjdą po 3 punkty z Austrią.

0

@Rastafarnianin Z Argentyną graliśmy gówno i mieliśmy 0 punktów. Z Holandią graliśmy całkiem nieźle i mieliśmy 0 punktów. Wybierz jedną z opcji.

1

@Rastafarnianin Wstyd to hylo xa kibiców którzy przed meczem już naszych skreslili.
Piłkarsko jesteśmy po prostu słabsi.
A zagraliśmy dobre spotkanie z pomysłem i mało brakło do niespodzianki.

1

@Rastafarnianin dokladnie tak kolego, kolejna reprezentacja ma z nas beke bo zgarnela 3 punkty i dzieisiejsza gra nic nie zmienia w postrzeganiu repry. Austria wyjdzie zgarnac komplet, a Francja to tym bardziej moze sobie juz dopisac 3pkt

0

@Rastafarnianin No są na świecie Reprezentacje, którą są lepsze od nas i wszyscy wiedzą, że Holandią taką jest. Ktoś kto raczej stara się trzymać jakiejś rzeczywistości nie nastawiał się na 3 punkty w tym spotkaniu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?