La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

12

"Najfajniejsza kadra od lat. Kropka." - Tomasz Ćwiąkała

Ciężko się nie zgodzić, mam nadzieje, że następne mecze również będą takie, że nie będzie poczucia wstydu, a ewentualnie przy niekorzystnym wyniku poczucie niedosytu. Jednak po dzisiejszym meczu bardziej wierzę w to, że wygramy z Austrią. Trzymamy kciuki w piątek, ale całkiem fajnie się rysuje ta reprezentacja, jak dla mnie chyba po raz pierwszy od 2016-go roku :)

1

@macio_944 Nie jest narazie źle mimo porażki, ale ten wielki optymizm i zachwyty nad Probierzem też są moim zdaniem przesadzone. Po kolejnych dwóch meczach będzie można powiedzieć dużo więcej. Ja ten mecz doceniam, bo naprawdę dobrze się to oglądało, ale poczekajmy

4

@Luciano99 Zachwyty są przesadzone, ale optymizm może już się zdecydowanie pojawiać w kontekście nie tyle tego turnieju co następnych lat. Jeśli vibe będzie podobny co z Holandią, to będzie pozytywnie. Pamiętajmy jednak, że Francja i Holandia to zespoły nieporównywalnie od nas lepsze na papierze, a jednak ładnie dzisiaj powalczyliśmy z jedną z nich. Nie wyjście z grupy po takiej grze w każdym meczu będzie powodowało optymizm wobec dalszej pracy Probierza*, ale z drugiej strony z Austrią oczekuję jednak co najmniej remisu.

*WTF, czy ja naprawdę napisałem MICHNIEWICZA?!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?