La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

4

Chajzerowany marketing. Czuć żenadę bardziej niż ostrego kebsa kolejnego dnia.


konto usunięte

0

@NeroTFP1 To ten od budki z kebabem?

4

@tristan87 Tak, to też syn tego, co wbijał ludziom o poranku do mieszkania i robił im pranie.

konto usunięte

5

@NeroTFP1 Pamiętam. Lubił biały proszek.

3

@NeroTFP1 nie wiem czy wyrwane z kontekstu, czy nie. Skoro chłopak chciał, skoro mama napisała, a Chajzer dostarczył to dla mnie spoko. Nie przepadam za nim, ale tutaj dla mnie luz:)

2

@escarabajo no dla mnie nie bardzo skoro on w taki sposób reklamuje swojego Kebsa. Można mieć wyczucie smaku i reklamować swój produkt w inny sposób.

2

@escarabajo Ta mama napisała. A w tej bajce były smoki.

1

@escarabajo to przeciez jawna reklama a w tle oddzial kardiologii.

Bardzo słabo to wygląda.

1

@Jakchcesz póki co musi się chwytać wszystkiego. Później niech się broni smakiem, o ile jest to niezły kebab.
@BorzyKrzys myślę, że jeśli nie to szybko ktoś go zweryfikuje.
@mekston jasne, że reklama.

1

@NeroTFP1 jeżeli on to sobie zmyślił i zaznaczone zdanie jest kłamstwem, a prawdą jest to że wykorzystał chłopaka to promowania swojego "królestwa kebabu" to jest to obrzydliwe.

konto usunięte

1

@NeroTFP1 Marzeniem każdego jest zjeść kebaba od Chajzera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?