La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1145 Culés

1

Borek co dodał asystę Mbappe, haha

On nie wie co to asysta.

0

@mekston Zależy od metodyki liczenia. Transfermarkt zlicza asysty przy golach samobójczych i ja się z tym zgadzam.

0

@kanver_ transfermarkt nie jest wyznacznikiem

W MLS liczą asysty hokejowe. Jednak to tak nie działa.

0

@mekston To kwestia definicji. Definicję można zmienić i nie raz to robiono. Dla mnie to normalna asysta.

0

@kanver_ ale masz na oficjalnych stronach rozgrywek już asysty podawane

Definicję gola też można sobie ustalać. Jednak jak masz LM / Euro / MŚ / ligi to tego nie liczy się jako asysta.

Jeśli Borek to liczy, to też powinien powiedzieć, że wg takich i takich kryteriów - standardowo nie jest to asysta.

0

@mekston A co mnie jakaś oficjalna strona, znacznie łatwiej zajrzeć na transfermarkt, niż sprawdzać po kolei wszystkie oficjalne strony i liczyć. Wygoda przede wszystkim. Ale faktycznie, co do zasady nie powinien Borek tak tego określać.

1

@kanver_ no rozumiem, że łatwiej i nawet domyśliłem się dlaczego za tym optujesz ;) ale to niepoważne że komentator jednak nie trzyma się oficjalnych klasyfikacji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?