La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

2

Koleżko, a może byś już spływał, co?


3

@Kgorecki2500 podrzucili imigrantow?

0

@Kgorecki2500 a .ode jednak nie.Czy wiesz.Ze niejaki agent Maciarewicz zablokował program Orka i gdyby kontynlował ten program już rok temu odbieralibyśmy 1 łódź podwodną z 3.qobecbie orzejsciowe kobeny poszły na złom i ostał się 1 który też może iść ba dno .Bo nam Norwegowie oddali bo były już state.My zaczynamy program Orka do odbioru będą w 2035r zanim zrekrutujesz załogi i je przeszkolisz nauczą się tego używać będzie 2040r.qa polska ma rurę z Danią będziemy mieć instalacje turbin wiatrowych gazoport.Elektriwbie Atomową oraz ktoś musi pilnować Kaliningrad.Bardzo dobrze że nato patroluje dno Bałtyku jak te barany z pisu nie potrafią o to zadbać a sabotują!!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?