La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 623 Culés

konto usunięte

4

20 czerwca 1993 – Podczas ostatniej (34.) kolejki sezonu 1992/93 piłkarskiej ekstraklasy miała miejsce tzw. „niedziela cudów”.



@FcPortoFan1999

konto usunięte

1

@Radioactive9705 Wtedy zabrali Legii mistrzostwo Polski na rzecz Lecha?

konto usunięte

2

@tristan87 Sam musiałem sprawdzić bo nie pamiętałem do końca i oto co mówi o tym Wikipedia "W ostatniej kolejce sezonu ŁKS Łódź grał z Olimpią Poznań, a Legia Warszawa – z Wisłą Kraków. Obie drużyny wysoko wygrały swoje mecze (ŁKS Łódź 7–1, Legia Warszawa 6–0), co wzbudziło podejrzenia o korupcję. Chociaż nigdy nie udowodniono winy ani Legii Warszawa, ani ŁKS-owi Łódź, to władze Polskiego Związku Piłki Nożnej postanowiły anulować wyniki meczów obu drużyn i przyznać mistrzostwo Polski Lechowi Poznań."

2

@Radioactive9705 Słuchałem relacji w radio w studio S-13, które miało korespondentów na różnych stadionach. Obaj komentatorzy nie potrafili ukryć żenady tym co widzieli. Obaj sugerowali wałek w czasie rzeczywistym.
To był skandal nad skandale i taki Michniewicz w realu.

1

@Radioactive9705 Dla Lecha tamten remis z Widzewem po prowadzeniu 3-1, to być może uratowanie mistrzostwa.Gdyby wygrali, to bardzo możliwe że cała trójka zostałby wykluczona od mistrzostwa, czyli mistrzem byłaby.. 4 drużyna sezonu xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?